Az OTP Bank Nyrt.

Fióki Front-end IT Fejlesztési Chapter Lead (agilis)

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Az OTP Bank Magyarországon a hitelintézetek közül elsőként bevezette az agilis szervezeti modellt, amelyben Tribe-ok, Squad-ok és Chapter-ek váltották le a korábbi igazgatóságokat, a rövidebb fejlesztési idő és nagyobb munkavállalói elégedettség elérése érdekében.

Az agilis munkamódszer negyedéves időszakokban gondolkozik, minden egyes squad (csapat) munkája nagyon alaposan meg van tervezve, így gyakorlatilag a kéthetes sprintekben van meg az önállósága a dolgozóknak. Az agilis szervezetben sokkal nagyobb jelentősége van a csapatmunkának, mint az eddigiekben. Nagyon erős kollaborációra van szükség, és transzparens működésre.

Mindezek biztosításában a Chapter Lead-eknek kiemelt szerepük van.

Ha Te is olyan bankban szeretnél dolgozni, ahol a fentiek számodra fontosak, akkor gyere és csatlakozz csapatunkhoz!

Feladatok:

  • Humán fejlesztő vezetőként a chaptertagok szakmai és kompetencia fejlesztése, motivációkezelés, folyamatos visszajelzés adása,
  • Szakmai sztenderdek meghatározása, a chapter szakmai előírásainak és munkamódszereinek kialakítása és érvényesítése,
  • A fióki front-end terület squad-okon és tribe-okon átívelő támogatása,
  • Stratégialkotásban való részvétel, az éves stratégia negyedévekre történő lebontásának és a célok priorizálásának támogatása,
  • Operatív, szakmai támogatás nyújtása a chapterben a chapter tagoknak,
  • Aktív részvétel a ceremóniákon (pl. DEMO, POCLAC),
  • Szakmai tudásmegosztás,
  • A chapter szakmai munkájának minőségbiztosítása,
  • Chapter people management feladatok ellátása,
  • Adminisztratív és javadalmazáshoz kapcsolódó people management feladatok,
  • Stratégiai szempontból kulcs fontosságú Front-end rendszerek fejlesztési igényeinek fejlesztése agilis környezetben squad tagként,
  • Front-end képernyők fejlesztése google blockly alapú layout tervezővel,
  • Front-end platform fejlesztése, hatékonyságának javítása,
  • Proaktív közreműködés a már bevezetett funkciók továbbfejlesztésében.

Mit várunk?

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség,
  • Legalább 5 év IT fejlesztői tapasztalat,
  • Legalább 3 év IT vezetői tapasztalat,
  • Legalább 2 év agilis környezetben szerzett gyakorlat,
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség, üzleti szemléletű gondolkodás,
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására,
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség,
  • Önálló tanulási igény és képesség,
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete,
  • Proaktív munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Banki folyamatok ismerete,
  • Front-end fejlesztői, vezetői tapasztalat,
  • Banki IT területen szerzett tapasztalat, gyakorlat,
  • Korszerű IT megoldások ismerete, illetve megismerésükre való törekvés.

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati agilis módszertan elsajátítása,
  • Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet,
  • Home office lehetősége,
  • Felkészítő oktatások (banki és informatikai),
  • Szakmai fejlődés lehetősége,
  • Versenyképes juttatási rendszer,
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 13.02.2021