Markets Back Office munkatárs

Főbb feladatok:

  • pénzpiaci ügyletek analitikus nyilvántartása,
  • FX spot, forward, opció, commodity, IRS, Cap@Floor, futures, ügyletek feldolgozása, elszámolása
  • ügyletekről visszaigazolás küldése, partnertől kapott visszaigazolással történő egyeztetése
  • ügyletekhez kapcsolódó reklamációk intézése
  • kapcsolattartás társosztályokkal, üzleti partnerekkel

Elvárás:

  • legalább középfokú végzettség
  • minimum 3 év treasury back office területen szerzett banki tapasztalat
  • angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
  • kitűnő kommunikációs és kapcsolattartó készség
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés képessége

Előny:

  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • más pénzintézetnél szerzett tapasztalat
  • clavis, calypso, swift rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • könnyen megközelíthető, modern irodai környezet,
  • lendületes, összetartó csapat,
  • vonzó béren kívüli juttatási csomag,
  • támogató vezetői hozzáállás

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 27.11.2020