MARKETING ÉS PROMÓCIÓ FELELŐS

Bükkzsérci székhelyű magyar tulajdonban lévő faipari és erdészeti gépkereskedelemmel és hozzá tartozó gépszervizzel foglalkozó cég bővülés miatt

munkatársat keres akár távmunkában is.

A munkakör elvárt eredményei: elérni, hogy a megkapott felmérési eredmények alapján, hatékony marketing és promóciós kampányok legyenek megtervezve és kivitelezve, hatékony promóciós anyagokkal, amelyek nagyszámú érdeklődőt vonzanak be a cégbe.

A feladatok közé tartozik:

  • digitális felületek üzemeltetése, releváns tartalom előállítása, aktív részvétel az éves stratégia kidolgozásában,
  • digitális környezet fejlesztése, karbantartása,
  • online marketing kommunikációs csatornák (honlapok, blogok, SM) hatékony használata,
  • kreatív kommunikáció fejlesztése,
  • posztok és kiemelt hirdetések egy részének kezelése,
  • tartalommarketing aktivitások elemzése, google analytics riportok készítése, kreatív anyagok legyártatása, kapcsolattartás az ügynökséggel.

Elvárásaink:

  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel bír,
  • mindig tele van új és kreatív ötletekkel, kerüli a középszerű megoldásokat,
  • jó szervezőképessége van,
  • ismeri és a gyakorlatban is alkalmazz a SEO-t,
  • analitikus szemléletmódban, összefüggéseiben képes folyamatokat megérteni és menedzselni azokat,
  • az angol nyelvet társalgási szinten használja,
  • széles látókörű, nyitott, tájékozott.

Olyan munkatárs jelentkezését várjuk, aki jó kommunikációs képességgel rendelkezik, kitartó, dinamikus, embertársai felé segítőkész és jó kiállású.

Sok munka van, és a fizetés egy része függ a cég eredményétől.

Eredmény centrikus, kötetlen munkaidő.

Ha vállalja ezt a szakmai kihívást és szívesen lenne csapatunk tagja, kérem, küldje el fényképes önéltrajzát.

Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Békés, 5630 Magyarország
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves, 3360 Magyarország
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 2020-02-29