Márkaszerviz vezető – Debrecen (2514-2)

Partnerünk debreceni márkaszervizébe keresünk tapasztalt szervizvezetőt. A cég prémium kategóriás autók kereskedelmével és szervizelésével foglalkozik.

Feladatok:

  • 25 fős Aftersales részleg hatékony irányítása;
  • munkatársak feladatainak delegálása, ellenőrzése;
  • jelentések készítése;
  • jó munkahelyi légkör kialakítása;
  • együttműködés a partnerekkel, illetve a többi telephely vezetőivel;
  • együttműködés a vállalat más részlegeinek munkatársaival;
  • együttműködés a helyi Sales igazgatóval;
  • sales-Aftersales részlegek munkájának összehangolása;
  • munkatársak motiválása.

Elvárások:

  • műszaki végzettség;
  • német vagy angol nyelv ismerete;
  • érdekérvényesítő képesség;
  • több éves, szakmában szerzett vezetői tapasztalat;
  • nagyfokú megbízhatóság, lojalitás;
  • önálló munkavégzés képessége;
  • folyamatgondolkodás, rendszergondolkodás;
  • profitorientáltság.

Amit a cég kínál:

  • rugalmas munkaidő;
  • prémiumkategóriás autó biztosítása saját használatra;
  • benzinkártya korlátlan feltöltéssel;
  • kiemelt fizetés plusz év végi bónusz;
  • tizenharmadik havi fizetés, cafeteria;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • folyamatos képzések belföldön és külföldön egyaránt.

Jelentkezzen az e-mail címen önéletrajza elküldésével.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 07.08.2020