Manufacturing Manager - INTS/9/344

Tiszaújvárosi partnerünk számára keresünk

Manufacturing Managert

Ref.: INTS/9/344

Feladatok:

  • Beosztottak, termelés irányítása, koordinálása,
  • Supervisorok, csapatvezetők kiválasztásában való részvétel,
  • Javítóintézkedések, folyamatfejlesztés, munkautasítások karbantartása,
  • Csapatfejlesztés, csapat motiválása,
  • Pénzügyi tervezés a területre vonatkozóan,
  • Célok és mutatók meghatározása,
  • Beosztottak teljesítményértékelése, jutalmazási rendszer kezelése,
  • A gyártási stratégia meghatározása, kidolgozása és végrehajtása, időnkénti frissítése,
  • Költségek monitorozása, költségcsökkentési projektek vezetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Üzleti kommunikáció és tárgyalási készségek megléte,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Határozott személyiség,
  • MS Office magas szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • EMS tapasztalat,
  • SMT technológia ismerete.

Ajánlatunk:

  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • Nemzetközi munkakörnyezet,
  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások,
  • Céges autó,
  • Munkába járási és áttelepülési támogatás lehetősége.
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-27