Feladatok:

  • Hatékonyság és folyamatfejlesztés
  • Anyagellátástervezés
  • Összeszerelési idő meghatározása (MTM)
  • Gyártási megvalósíthatósági elemzés új termékekre
  • Új termékek és üzemek indítása (Autocad)
  • Megvalósíthatósági elemzés új termékeken
  • Gyártási műveletek számítógépes szimulációinak elvégzése
  • A termék- és folyamat alternatívák költségelemzésének elvégzése
  • Folyamat specifikációk leírása és javaslattétel az ergonómiai fejlesztésekre vonatkozóan
  • Berendezés gyártására vonatkozó specifikációk meghatározása, javaslattétel a berendezések beszerzésére
  • Munkautasítások elkészítése és frissítése
  • Gyártási eszköztár szabványosítása és megvalósítása

Elvárás:

  • Mérnöki diploma
  • Legalább 5 éves autóipari tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Auditokon való részvétel

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, kecskeméti partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a ,,Jelentkezem" gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20/331-19-45-ös mobilszámon.

Manufacturing engineer - Kecskemét

Kecskemét
Bács-Kiskun
Full time
More than 5 years
Bachelor
Master

Published on 16.09.2020