Manuális tesztelő

Piacvezető partnercégünk, amely közép- és nagyvállalati környezetbe fejleszt megoldásokat elektronikus dokumentumkezelés és számlázás területén keres automatizálásra nyitott tesztelőket 1-3 év tapasztalattal.

Pozíció azonosító: B112MT
Munkavégzés helye: Budapest - XII. kerület

Feladatok

  • Tesztek megtervezése
  • Manuális tesztelés végrehajtása
  • Tesztelési infrastruktúra kialakítása, karbantartása
  • Szoftvercsomagok előkészítése
  • Részvétel a release managementben

Elvárások

  • Programnyelvek ismerete (pl. PowerShell, Java)
  • Manuális, főleg backend oldali tesztelésben szerzett 2-4 év tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Alap – SQL ismeret (Oracle 11g, MS SQL)
  • Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem, feladatszervezési képesség, rugalmasság
  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt

Előny

  • Enterprise szoftver tesztelési tapasztalat (kommunikáció alapú tesztelési módszerek)
  • Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Release manageri tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Középszintű – SQL ismeret (Oracle 11g, MS SQL)
  • Agilis működésben szerzett tapasztalat

Amit partnerünk nyújt

  • Kedvező kompenzációs csomag
  • Barátságos, nemzetközi fókuszú csapat
  • Lehetőség a személyes és szakmai továbbfejlődésre
  • Modern irodai környezet
  • A kiválasztási folyamat online platformokon megoldott
  • A munkavégzés jelenleg mindenkinek otthonról, home office-ból történik

Budapest
Pest
Budapest
Full time
2 years
Vocational school

Published on 17.06.2020