Manager szakember

Főbb feladatok, munkák

  • Közétkeztetési magyar vállalat pályázatot hirdet Nagykanizsai területen lévő üzemébe
  • Közétkeztetési egységek (konyhák, intézmények) ellenőrzése
  • Minőségbiztosítási rendszerek(HACCP, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000) betartásának ellenőrzése és betartás
  • Kapcsolattartás az intézmények vezetőivel
  • Termelési folyamatok, és az ételek minőségének ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • büntetlen előélet
  • vendéglátói ipari végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, felhasználó szintű informatikai ismeretek
  • Érvényes tüdőszűrő
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • dietetikai végzettség
  • közétkeztetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható munkahely

Munkavégzés helye: Nagykanizsa

Jelentkezhet fényképes önéletrajzával a Jelentkezem gombra kattintva.

Nagykanizsa
Zala
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 16.10.2020