Logisztikus

Az Adecco autóipari gyártó partneréhez keresünk
Logisztikus
szakembert pápai munkavégzési hellyel

Főbb feladatok:

  • Vevői igények és megrendelések ellenőrzése
  • Termelési tervek elkészítése a vevő igényeket és a gyártási kapacitást figyelembe véve
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • Kiszállítási kontroll gyakorlása, szükség esetén prioritási listák készítése a gyártás számára
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és a folyamatos alapanyag ellátás biztosítása
  • Készletcsökkentés a gyártás veszélyeztetése nélkül
  • Logisztikai adatok karbantartása az SAP-ban
  • Rövid- és hosszú távú előrejelzések készítése a vevői igényekről, illetve azok továbbítása a beszállítók és a társosztályok felé
  • Fuvarok szervezése a költségek minimalizálásával

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office - és SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Célorientált felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • stabil, multinacionális vállalati háttér
  • vonzó juttatási csomag
  • jó csapat

További információk, jelentkezés: Rácz György Senior Recruitment

Logisztikus

Pápa
Full time

Published on 08.04.2021