Similar jobs like this one

Válsághelyzetben is növekedni képes nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

LOGISZTIKAI VEZETŐ
(16-0501)

pozícióba.

Feladatok:

  • Raktár, termeléstervezés, vevőszolgálat, logisztika területének irányítása,
  • Az anyaggazdálkodási szervezet működésének vezetése, az ezzel összefüggő feladatok irányítása, ellenőrzése,
  • Folyamatok optimalizálásának támogatása, fejlesztése; illetve az ide kapcsolódó költségek ellenőrzése,
  • A szervezet fejlesztési és stratégiai céljainak tervezése, ezek kontrollálása,
  • Akciótervek készítése és megvalósítása,
  • Az anyacég logisztikai szervezetével történő rendszeres kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Több éves, gyártócégnél szerzett logisztikai vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzetben is stabil háttér,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy nemzetközi vállalatnál.

A munkavégzés helye: Vas megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0501”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

LOGISZTIKAI VEZETŐ (16-0501)

Vas
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 07.05.2021