Logisztikai ügyintéző - Pápa

Feladatok:

  • Szállításszervezés, a fuvar lebonyolításának folyamatos felügyelete, a megrendelő és a szállító folyamatos tájékoztatása
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása
  • Folyamatos belső kommunikáció, ill. napi szintű egyeztetés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (Logisztikai szakirány)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Magabiztos német nyelvtudás (napi szintű használat)
  • 2 műszakos munkarend vállalása (7:00-16:00; 12:00-20:00)

A munkáltató ajánlata:

  • Egyedi megállapodás szerinti bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

  • Pápa

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. pápai szállítmányozó Partnere részére toboroz főállású munkatársakat fuvarszervezés területére.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20 339 62 50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)