Similar jobs like this one

Logisztikai ügyintéző

  • A szállítási menetrendek fogadása és a szállítások előkészítése
  • Az import és export tevékenység támogatása
  • A szállítások és a készletmozgások nyomon követése
  • Kapcsolattartás a belső és külső vevőkkel
  • A vámmal kapcsolatos feladatok támogatása
  • A számlák és vámokmányok küldése a központi könyvelésnek
  • Leltározás elvégzése, raktározás
  • Az ERP rendszer kezelése, a szállítással és készlettel kapcsolatos adatok és dokumentumok napra készen tartása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel és a külföldi anyavállalattal

Elvárások / Requirements

  • Logisztikai, gazdasági vagy pénzügyi végzettség minimum középszinten
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns, több éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Valamely ERP rendszer ismerete, használatában való jártasság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, kiemelten Word és Excel tudás
  • Csapatszellem, precizitás, rugalmasság, kiváló kommunikációs készség

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes alapbér
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Zöldmezős beruházás indításában való részvétel
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Hosszú távú munkalehetőség

Miskolc
Full time

Published on 21.04.2021