AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Logisztikai Területvezető
HR8256319X

Mezőkövesd

Mezőkövesden található autóalkatrészt gyártó partnerünk keresi Logisztikai Területvezetőjét, aki a már 100 éve élvonalbeli cég megnevezett osztályát támogatja, fejleszti.

Főbb feladatok:

  • A területi vezetőként a készletgazdálkodás területén előírt vállalati megfelelőségi eljárások betartása
  • Produktív anyagok raktározási folyamatainak irányítása, fejlesztése
  • Munkatársi kompetenciák fejlesztése;
  • Területéhez kapcsolódó KPI-k riportálása
  • Logisztikai csomagolás tervezés, csomagolóanyagok menedzsmentje
  • Vevő partneri, ISO-TS és hatósági auditokon való osztályképviselet
  • Éves leltárak lebonyolítása
  • Transzport, vám folyamatok koordinálása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria és utazástámogatás
  • Céges telefon és laptop
  • Folyamatos képzések

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Műszaki/ gazdasági egyetemi/ főiskolai végzettség
  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Felhasználó szintű PC, MS Office ismeret
  • SAP (MM, SD) ismeret
  • Autóipari tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Önálló, módszeres, eredmény orientált munkavégzés

A meghirdetett pozícióra a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet jelentkezni! Köszönjük!
Get Work Trend
NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Logisztikai Területvezető - HR8256319X (Mezőkövesd)

Mezőkövesd, 3400 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
2 years

Published on 2020-02-27