Logisztikai koordinátor (Üllő)

A világ elsőszámú, informatikai termékekkel foglalkozó üllői partnerünk részére LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR munkakörbe keresünk megbízható, ambiciózus munkavállalókat, akikre az újonnan nyíló vállalat hosszú távon építhet.

Amennyiben szeretne egy igazán modern, újonnan épült helyen dolgozni, a kezdő csapat tagja lenni és karriert építeni, jelentkezzen hozzánk!

Feladatok

  • A bejövő és kimenő folyamatok ellenőrzése, figyelemmel kísérése
  • A targoncavezetők, rakodók koordinálása és felügyelete, az áruk pontos elhelyezésének biztosítása érdekében
  • Napi munkafolyamatok elemzése, dokumentálása
  • Raktári rend fenntartása
  • Raktári adminisztráció felügyelete
  • Logisztikai folyamatok ellenőrzése

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Üllő
  • Szállást a munkavégzéshez nem biztosítunk
Requirements:
  • Több műszak vállalása
  • Minimum 1-2 év raktári adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • SAP ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Microsoft Officeismeretek
Benefits:
  • Versenyképes fizetés (tapasztalat függvényében)
  • Egyéb bónuszok
  • 10%-os teljesítménybónusz
  • Előrelépési lehetőség (oktatások, képzések)
  • Határozatlan idejű, hosszútávú, 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony
  • Modern munkakörnyezet egy újonnan épült, automatizált raktárban
Qualities:
  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat

Üllő, 2225 Magyarország
Full time
Primary school

Published on 21.07.2021