Logisztikai koordinátor (angol és németnyelv tudással) - Tatabánya

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- Szállítási stratégia meghatározásában való részvétel
- Költségek tervezésében és ellenőrzésében való részvétel, különös tekintettel az expressz szállításra.
- Szállítási költségszámítás
- KPI kezelése
- A szállítással kapcsolatos bármilyen kérdés megoldása
- Raktározási tevékenységek új helyeken ha szükséges, az ügyfél igényeinek megfelelően
- Új modellek raktározási költségszámítása
- Vegyen részt az új csomagolásokba történő beruházás költségvetés-tervezésében és kezelje a beszerzési megrendeléseket

Végzettség:
Egyetemi végzettség

Szakmai tapasztalat:

Informatika:

Egyéb követelmény:
- Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
- Jó elemzőképesség
- Megbízhatóság
- MS Office programok (Excel, Word - Windows 7) ismerete

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Magyarországon stabilan jelenlévő, csúcstechnológiájú multinacionális autóipari beszállító cég.

Komárom-Esztergom
Full time

Published on 22.02.2021