Similar jobs like this one

Logisztikai koordinátor

  • Elsősorban a tengeri szállítmány egyeztetése a vevőkkel és a feladókkal
  • Előző napi szállítmányok ellenőrzése
  • Új szállítmányok nyomon követése
  • Rakományszervezés
  • Szállítmányok kezelése Celloban/ FIS
  • Belső rendszerek használata
  • E-mailek ellenőrzése
  • Közvetlen vezető által meghatározott ad hoc jellegű feladatok
  • Statisztikai riportok és ad hoc jellegű riportok készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások / Requirements

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • 2-3 év tengeri szállítmányozásban vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • SAP, Cello ismeret előny

Amit nyújtunk / Benefits

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Normál, nappalos munkarend (H-P, 8:00-17:00)
  • Bejárási támogatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások
  • Melegétkezési hozzájárulás

Amennyiben érdekli a lehetőség, magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a jaszfenyszaru@trenkwalder.com e-mail címre ,,Koordinátor" megjelöléssel vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.

Jászfényszaru, 5126 Magyarország
Full time

Published on 16.09.2021