Logisztikai folyamattervező/Senior Logistics Analyst

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
Logisztikai folyamattervező
pozícióba keres szakembert partneréhez pápai helyszínnel

Főbb feladatok:

• Üzemi logisztikai folyamatok tervezése és optimalizálása
• Új projektek logisztikai folyamatainak kidolgozása
• Külső raktári szolgáltató fejlesztése, teljesítményének értékelése
• Csomagolási specialista és logisztikai asszisztens munkájának irányítása
• Kapcsolattartás beszállítókkal, szolgáltatókkal és központi logisztikával
• Logisztikai költségelemzések elkészítése és költségcsökkentési javaslatok tétele
• Új termékek bevezetése és kifutása esetén logisztikai folyamatok és struktúrák tervezése, raktárkapacitás felülvizsgálata

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns logisztikai tapasztalat
  • magabiztos MS Office használat
  • Célorientált attitűd
  • jó kommunikációs készségek
  • folyékony angol nyelvtudás

 Előny:

  • vezetői tapasztalat

További információk és jelentkezés: Rácz György Senior Recruitment 06303259050

Pápa
Full time

Published on 05.03.2021