Feladatok:

  • A szállított alapanyagokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • A szállítási mennyiség koordinálása a cég és a szállító között
  • A szállítási határidők figyelemmel kísérése és szükség esetén extra szállítások szervezése
  • Megrendelések rögzítése és nyomon követése
  • Törzsadatok létrehozása, naprakész vezetése
  • Napi készletelemzés
  • ERP rendszerben az anyagok dokumentálása
  • Logisztikai reklamáció kezelése
  • Készletfigyelés
  • EKÁER ügyintézés

Elvárás:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat, melyből 1 év autóipari tapasztalat
  • Angol nyelv aktív kommunikációs szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • QAD ismeret előny
  • Ügyeleti rendszer vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, kecskeméti partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét a megadott e-mail címre!

Logisztikai beszerző - Kecskemét

Kecskemét
Full time
More than 5 years
Bachelor
Master

Published on 19.01.2021