LOGISZTIKAI ASSZISZTENS MENEDZSER

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A gyártott késztermékek kimenő műveleteinek menedzselése
  • Az export csapat napi működésének ellenőrzése
  • A kimenő logisztika optimalizálása
  • Részvétel és menedzselés az ajánlattételi folyamatban
  • Napi telefonkonferenciák kezelése a fuvarozási partnerekkel
  • A követeléskezelés és a biztosítási folyamatok kezelése
  • Napi kiszállítástervek menedzselése a fuvarozó vállalatok kapacitása alapján
  • Kiszállítástervező csapat munkájának felügyelése
  • Tranzitszállító járművek ellenőrzése (különösen a közvetlen szállítások)
  • Heti jelentések és KPI-k naprakészen tartása
  • Közvetlen beosztottak értékelése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Belső rendszerek használata
  • Közvetlen vezető által meghatározott ad hoc jellegű feladatok

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Rendelkezel minimum 8 év tapasztalattal hasonló területen
  • Egyetemi végzettséged van
  • Megbízható, önálló, pontos, precíz és rugalmas vagy
  • Angol nyelvtudásod kommunikációképes (szóban és írásban)
  • MS Office számítógépes ismereteid felhasználói szintűek

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy biztos nemzetközi hátterű cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Cafeteria és egyéb juttatások belső szabályozás szerint
  • Rugalmas munkarend (1 órás ebédidővel, mely nem része a munkaidőnek)
  • Teljesítmény bónusz
  • Céges buszjárat / üzemanyagtérítés

Munkavégzés helye: Jászfényszaru

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed angol nyelvű szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Jász-Nagykun-Szolnok
Full time

Published on 19.01.2021