LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

Ref. szám: 2020/294

FELADATOK:

  • Logisztikai háttérfeladatok elvégzése (Információ áramlás biztosítása szállítmányozó és vevő között)
  • A logisztikai és értékesítési osztály munkájának támogatása
  • Írásos illetve telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel francia nyelven
  • Írásos illetve telefonos kapcsolattartás a szállítmányozókkal
  • Szállítások időbeni ellenőrzése, kontrollálása

FELTÉTELEK:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Magabiztos kommunikáció francia nyelven írásban és szóban
  • Társalgási szintű német vagy angol
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Jó problémamegoldó, stressztűrő, kooperációs és kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Ügyfélorientáltság, Megbízhatóság, Csapatszellem
  • Terhelhetőség, rugalmasság,Új ismeretek iránti fogékonyság

Bruttó havi alap bér: Versenyképes jövedelem

Közlekedés: Utazási bérlet támogatás

LEÍRÁS:

Előnyök:

  • Logisztikai, vagy gazdasági végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Sopron
Győr-Moson-Sopron
Full time
Secondary school

Published on 03.01.2021