Logisztika munkatárs – Termelés tervezés

A munkakör célja:

Új munkatársunkként feladatod lesz a termelési program összeállítása, figyelembe véve a vevői igények kielégítését a rendelkezésre álló erőforrások alapján rövid-, közép- és hosszútávon – sokféle más, izgalmas feladattal együtt. Ebben a munkakörben jól kamatoztathatod rugalmasságodat és precizitásodat, valamint problémamegoldó készségedet.

A munkahelyről:

A kémiai fejlesztés és termelés kiemelt jelentőségű az újpesti telephelyen. Több mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében. A kész hatóanyag a gyártást követően jórészt külföldi vevőkhöz kerül, a világ szinte minden tájára.

Légy Te is részese ennek a kihívásnak!

A következő feladatok várnak Rád:

  • Havi és éves sarzsindítási terv készítése

  • Havi, éves készletek alakulásának figyelése és előrejelzése, összhangban a telephely készletpolitikájával

  • Hosszú távú - budget és stratégiai - tervek elkészítésében való részvétel

  • Részvétel a havi záráshoz szükséges kimutatások, előrejelzések összeállításában, kommunikálásában a társszervezetek, ellátási lánc felé

  • Napi szintű információ a gyártások állásáról a belső vevők számára

  • A területet érintő, hatékonyságot célzó műhelymunkákban való részvétel

Eséllyel pályázol csapatunkba, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági vagy logisztikai BSc, MSc diploma)

  • Min. 1-2 év releváns tapasztalat termelés tervezési területen

  • Tárgyalóképes szakmai angolnyelv-tudás

  • Office számítógépes alkalmazások ismerete (Excel, Power Point, Word)

Előnyt jelent:

  • Sarzs gyártás technológia ismerete

  • GMP ismeret

Amit kínálunk Számodra:

  • Gyógyszer alapanyag gyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezetben

  • Szakmai fejlődési lehetőség, sokféle technológia

  • Kreativitást igénylő, folyamatok optimalizálására irányuló, változatos feladatok

  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulat

  • Versenyképes alapbér és bónusz

  • Kedvezményes sportolási lehetőség

  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás

  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással kiegészítve)

  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Ha illik Rád a leírás és felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz, hogy megismerhessünk!

A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

A Sanofi 2020-ban is „Top Employer” minősítést kapott Magyarországon, és globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat. Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 21. legnagyobb vállalat.
Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.
Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

Ilyen a mi Sanofink. Fedezd fel benne Önmagad!

Budapest
Pest
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 28.01.2021