Lízing mid-office munkatárs

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat.

A jövőnk Benned van!

(Takarék Lízing Zrt.)

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • Finanszírozáshoz beérkező ügyfél dokumentumok rendszerezése, ellenőrzése, hiányzó dokumentumok jelzése sales felé
  • Előterjesztések előkészítése előterjesztési sablon alapján
  • Jóváhagyást követően szerződések írása szerződéssablonok alapján/szerződések ellenőrzése
  • Aláírt szerződések dokumentáció rendszerezése/ellenőrzése/folyósításra előkészítése és átadása
  • A fenti folyamatokhoz köthető monitoring és adminisztratív feladatok teljes körű elvégzése (egyes folyamatokhoz tartozó hiányzó dokumentumok beszerzése együttműködve a sales-el, front sales rendszer felügyelete stb..)
  • Esetleges közvetlen kapcsolattartás ügyfelekkel és szállítókkal, közvetítőkkel

CSATLAKOZZ, HA:

  • Analitikus gondolkodásmód és precíz munkavégzés jellemez
  • Jól ismered az informatikai rendszereket (min. MS Office felhasználói szintű ismerete)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA:

  • Lízinges/banki BO vagy MID office tapasztalatot szereztél
  • Mérlegképes könyvelő vagy pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • Felhasználói szinten ismered SAP-t

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 04.05.2021