LINUX - Hálózati Rendszermérnök

A cég 50+ alkalmazottal, köztük számos magasan képzett mérnökkel és fejlesztővel, testreszabott megoldásokat szállít az ügyfelek számára szerte a világon. Elköteleződtek az innováció mellett, folyamatosan új termékkoncepciókon dolgoznak, és részt vesznek különböző Európai Uniós K + F projektekben is. A One Identity jogosultság- és hozzáférés-kezelési portfóliójának legnagyobb szolgáltató központja a közép-kelet-európai régióban.

Főbb feladatok:

  • Termékportfolióban megtalálható megoldások telepítése és konfigurációja Ügyfeleink, Partnereink számára
  • Rendszerek tervezése és megvalósítása
  • Későbbi rendszertámogatás és tovább fejlesztés az igényeknek megfelelően
  • IT biztonsági tudatosság közvetítése
  • Szoros együttműködés a fejlesztési csapattal
  • Kapcsolattartás, igények felmérése, azok megvalósítása ügyfeleknél
  • Külföldi projektekben való aktív részvétel a munkaidő 35%-ban (1 munkahetes kiküldetések, nagyjából havi 2 alkalommal)

Főbb elvárások:

  • MSC vagy BSC szintű szakirányú diploma vagy azzal egyenértékű tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Tapasztalat hálózatbiztonsági eszközök kialakításában
  • Hálózati ismeretek: TCP/IP, alkalmazás szintű protokollok, routing
  • Alapvető programozási\scriptelési (bash vagy python) ismeretek
  • Új technológiák és trendek követése napra kész ismerete
  • Ügyfélorientált, pro-aktív személyiség, prezentációs késségek

Amit kínálnak:

  • Betekintési lehetőség az IT számos további területére, mint a fejlesztés, dev-ops, pre-sales
  • Érdekes, változatos, kihívásokkal teli pozíció, ahol mindennap lehetőség van a fejlődésre
  • Folyamatos szakmai előre lepéshez szükséges erőforrások biztosítása
  • Kellemes munkakörnyezet, modern iroda
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Fiatalos csapat

Klikkelj az 'Jelentkezem' gombra, hogy csatolni tudd a legfrissebb CV-det.

Budapest
Full time

Published on 04.07.2020