Lézervágógép Kezelőt keresünk

35 éves múltra visszatekintő, 100 %-ban magyar tulajdonban lévő családi vállalkozás, ami meghatározó szerepet tölt be a fémmegmunkálásban Magyarország keleti régiói között, csapatának egyik meghatározó - önállóan dolgozni tudó - tagját keresi az alábbi munkakörben: LÉZERVÁGÓGÉP KEZELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Minimum technikus/szakmunkás végzettség
- Minimum 1 éves tapasztalat gyártási területen lézervágógép kezelésében
- Fizikai terhelhetőség, és precíz munkavégzés

Főbb feladatok, munkák:

- Különböző táblás lemezekbe, előre programozott szabásterv alapján, az alkatrészek kivágása
- Szabásterv alapján a gép palettájára a megfelelő minőségű/ méretű lemez felhelyezése
- A vágási folyamat elindítása, és a gép felügyelete a vágás során
- A kivágott munkadarabok megfelelő módon történő jelölése után, azok átadása a következő munkafolyamatot végző kollégáknak

Előnyök:

- Fémipari végzettség
- Géplakatos, gépkezelő, szerkezetlakatos, vagy gépgyártás technológus pozíciókban szerzett tapasztalat

Nyírtelek, 4461 Magyarország
Full time

Published on 27.11.2020