Lézervágógép kezelő munkatársakat keresünk

Nyírtelek, és Nyíregyháza határán elhelyezkedő, biztos gazdasági alapokon álló családi vállalkozás, kettő legújabb típusú TRUMPF lézervágógépére kezelőket keres – fiatalos csapatába - betanítással, azonnali munkakezdéssel.

Amennyiben jó fizikummal rendelkezel, és nem riadsz vissza egy kis „vas” pakolásától, valamint úgy gondolod, hogy ha nem is ismert számodra a fémipar, de szívesen megtanulnád, megismernéd, hogyan is alakul át egy hatalmas tábla lemez alkatrészekké, akkor te lehetsz az ő emberük!

Főbb feladatok, munkák:

  • Géphez készített lemezek felhelyezése a palettára
  • Vágási folyamat elindítása, a gép felügyelete a vágás során
  • Kivágott alkatrészek átpakolása raklapokra, illetve az azonosítók ráírása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettséged legyen, alapos szám, és betűismerettel, hogy az alkatrészek jelölését ne téveszd
  • Mérőszalag, tolómérő használatát ismered, az csak előnyödre válik, de ha még ezekkel az eszközökkel nem dolgoztál, legyen kellő eltökéltséged megtanulni

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • Munkakört, ahol még a munkaközi szünetet is fizetik
  • Bruttó 1650 Ft/óra alap keresetet, már a munkaviszonyod első napjától, a betanulási időszak alatt is. Próbaidő után, az órabéred emelik
  • Amennyiben két hét betanulás után, sikeres vizsgát teszel, további béren kívüli juttatást kapsz majd
  • Műszakpótlék (két műszakos munkarend)
  • Munkábajárás támogatása

Nyírtelek, 4461 Magyarország
Full time

Published on 13.05.2021