Létesítmény infrastruktúra üzemeltető

Country:

Hungary (+36) • Budapest

Description of position:

Létesítmény infrastruktúra üzemeltető szakembert keresünk vezető bankintézet számára Budapesten.

Duties:

Feladatok: Kiemelt, magas rendelkezésre állású létesítményt (adatközpont) kiszolgáló villamos- gépész és egyéb rendszerek üzemeltetése Első szintű beavatkozás és hibaelhárítás Felügyeleti rendszerek monitorozása, hibakezelés, első szintű beavatkozás és hibaelhárítás Hibaesemények, karbantartási folyamatok, egyéb események menedzselése, pontos és konzisztens dokumentálása Rendszeres és eseti karbantartások elvégzése Szerződött alvállalkozók munkavégzésének felügyelete, teljesítés ellenőrzése Műszaki üzemeltetéshez tartozó nyilvántartások naprakész vezetése Dokumentációk, forgatókönyvek készítése Villamos kivitelezési, villanyszerelési munkálatok elvégzése 7×24 órás, váltott műszakban történő munkavégzés

Requirements, skills:

Követelmények: Középfokú, villamos szakirányú végzettség Nagy rendelkezésre állású, kritikus villamos rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat 0,4kV kapcsolási jogosultság Ipari gépészeti rendszerek területén szerzett üzemeltetési tapasztalat Minimum 3 év hasonló, magas rendelkezésre állású, 24 órás üzemeltetési területen szerzett szakmai tapasztalat Felhasználói szintű Excel, Word, PowerPoint, Outlook ismeretek Önálló munkavégzés, folyamatos munkarendben, beosztás szerinti váltásban (7×24h) Jó kommunikációs és együttműködési készség Jó probléma megoldó képesség Magas szintű stressztűrő képesség Precíz, megbízható személyiség Csapatjátékos „B” Kategóriás vezetői engedély Előnyt jelent: Adatközponti környezetben szerzett tapasztalat Banki környezetben szerzett tapasztalat Szakirányú kiegészítő szakképesítés (villamos, gépész, egyéb) megléte Tervezésben, kivitelezésben szerzett tapasztalat Angol nyelvtudás

Known languages:

Angol nyelvtudás előny

Short company info:

Megbízónk nemzetközi, piacvezető pénzügyi vállalat. Amit Megbízónk kínál: Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánl neked Betanulás tapasztalt kollégák mellett Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz Szakmai- és nyelvi továbbfejlődés biztosított

Additional info:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: http://www.pbs-job.hu/?pagetype=data_protection&menu_block=for_employees Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást

Budapest
Full time

Published on 18.06.2021