Leltározó Munkatárs

A Magyar Lapterjesztő ZRt., országos lefedettséggel rendelkező, lapterjesztő vállalat, budapesti központjában működő számviteli osztályára keres

LELTÁROZÓ MUNKATÁRSAT

Főbb feladatok:

  • Márkás és pavilon üzletekben leltárfelvétel végzése megadott időpontokban
  • A leltározási szabályzatok szigorú betartás és betartatása
  • Adott árushelyen lévő készpénz, kereskedelmi termékek, hírlapok, szolgáltatások teljes körű leltárfelvétele
  • Ellátja mindazon törvényi, illetve belső szabályozásból eredő feladatokat, amelyek a fenti pontokban meghatározott feladatok végrehajtásához elengedhetetlen és biztosítják a társaság törvényi előírások, valamint a tulajdonosi elvárásoknak megfelelő működését
  • Elsajátítja a Senior leltározó feladatait, és helyettesítését elvégzi
  • Egyéb szakirányú feladatok
  • A leltározandó üzletek az ország különböző pontjain találhatók, melyek megközelítését cégünk biztosítja.

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, felelős, pontos és következetes munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Teljes munkaidős, hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • A munkabér bankszámlára utalva minden hónap végén
  • Utazási költségtérítés (BKK bérlet, távolsági bérlet), céges gépkocsi vidéki leltározások esetén
  • Ingyenes céges busz az Ecseri úttól
  • Havi 8000Ft Szép kártya juttatás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Várjuk jelentkezését, melyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában, fizetési igény megjelölésével „Leltározó munkatárs” jeligével szíveskedjen elküldeni.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 02.08.2020