Lebonyolító mérnök

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • szervezi, felügyeli a munkaterület átadástól az üzembe helyezésig a feladatkörébe utalt projekt megvalósítását, részt vesz azok előkészítő munkáiban, támogatja a monitoring tevékenységet, hogy az eredménytermék(ek) a tervezett idő-, munka- és költség ütemterveknek megfelelően, az előírt műszaki tartalommal megvalósuljanak,
  • közreműködik a kiválasztott projekt műszaki tartalmának megfogalmazásában, felmérésében, üzemeltetővel történő területi egyeztetésekben, tervjóváhagyási folyamatban,
  • szükség szerint ellátja a hatósági engedélyek beszerzésére irányuló feladatokat,
  • megbízás alapján részt vesz a beszerzési-, közbeszerzési eljárásban, valamint a szerződéskötésekkel kapcsolatos feladatok elvégzésénél és ezzel megbízásának megfelelő felelősséget vállal a projekt kivitelezését végző partner kiválasztásában a kivitelezéshez szükséges érvényes szerződés létrejöttében,
  • gondoskodik a feladatkörébe tartozó projektek adatainak naprakészségéről, azok megfelelőségéről, valódiságáról.
  • ellátja az adott projekt teljes körű műszaki lebonyolítását, melynek keretében az építési tevékenységről szóló mindenkori hatályos jogszabályoknak megfelelő szakági végzettségének, kompetenciájának megfelelő műszaki ellenőri tevékenységet végez, közreműködik az adott létesítmény használatba vételi eljárásában, üzembe helyezésében.
  • a beruházási, felújítási, tervezhető karbantartási projektek koordinálása és a kivitelezés ellenőrzésének, felügyeletének ellátása adminisztratív eszközökkel,
  • koordinálja és felügyeli az általa irányított projektben részt vevő szakműszaki ellenőri tevékenységet végző munkatársak munkáját, illetve ellátja a saját szakterültét érintő műszaki ellenőri feladatokat.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – épületgépész-, építész vagy villamosmérnök
  • műszaki ellenőri vizsga és jogosultság érvényessége a 266/2013 (VII. 11) Korm. Rend szerint ME-G (építmények épületgépészeti munkái), ME-É (épületek) vagy ME-V (építmények épületvillamossági munkái) szakterületet érintően
  • 3 év szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Bródi Elizabeth +36 (30) 171 9442

2020. szeptember 30.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 30.09.2020