Learning and development specialista

Szeretsz tervezni és szervezni? Strukturált gondolkodásmódod van? Nem csak önállóan, de csapatban is képes vagy dolgozni?

Ha a válaszod igen jelentkezz partnercégünk pápai gyárába, ahová új munkatársat keresünk

pozícióba

Milyen feladataid lennének a mindennapokban?

✔️ Szervezeti tréning igények felmérése és statisztikák elkészítése

✔️ Fejlesztési folyamatok, képzések tervezése, szervezése, lebonyolítása, dokumentálása

✔️ Éves képzési terv kialakítása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

Egyetemi és/vagy főiskolai végzettség (lehetőleg HR diploma)

Minimum 3 éves releváns tapasztalat

Magabiztos kommunikáció és számítógépes ismeretek (Excel, Word, stb.)

Üzleti tárgyalási szintű angol vagy német nyelvismeret

Milyen juttatásokra számíthatsz?

Versenyképes bérezés

Barátságos munkahelyi környezet

Kötetlen munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdekelődésed, kérjük, küldd el önéletrajzodat a jelentkezem gombra kattintva.

Pápa
Full time

Published on 10.05.2021