Lean mérnök - Pápa

Feladatok:

  • Workshop-ok szervezése a gyártósorok fejlesztése és a hatékonyság javítása céljából
  • Veszteségek elemzése, veszteség csökkentő akciók indítása, kitűzött célok elérése
  • Gyártási normaidők mérése és ellenőrzése
  • KPI mutatók követése, akciók, workshop-ok támogatása
  • Lean eszközök oktatása, alkalmazása
  • Javaslati rendszer kezelése a munkautasítás alapján

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Önálló-, ill. csapatmunkára való képesség és hajlandóság

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség, szakmai tréningek
  • Versenyképes bérezés
  • 13. havi juttatás
  • Utazási támogatás

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítóként világszerte ismert, gépjármű utastéri komponensek gyártásával foglalkozó Partnere részére toboroz új munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem!" gombon keresztül vagy a

03171@manatwork.hrszoftver.hu email címre!

A részletekről érdeklődni Paksi Krisztánál a +36 20 911 57 56-os mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)7

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.,NAIH-85575/2015.)

Pápa
Full time

Published on 24.09.2021