Hübner - Légy te is csapatunk tagja!

NYITOTT POZÍCIÓ

Lean koordinátor

A több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjárórendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.

Feladatai:

  • LEAN eszközök bevezetése
  • A bevezetett LEAN eszközök, folyamatok működtetése és folyamatos ellenőrzése
  • Anyagáramlási folyamatok fejlesztésére fókuszáló stratégiai projekt támogatása
  • Fejlesztő workshop tervek elkészítése a termelési területtel közösen
  • Szabványok kialakítása és bevezetése
  • Jelentések készítése a termelési és a LEAN vezető részére
  • Projekt csapatban való részvétel
  • Az innovatív gondolkodás elősegítése és ebben példamutatás

Elvárás:

  • Középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Lean technikák ismerete, és bevezetésükben/alkalmazásukban való tapasztalat
  • Legalább 2 év gyártás / termelés területén szerzett tapasztalat
  • Gyártással, LEAN szemlélettel, szervezettel és folyamatokkal kapcsolatos ismeretek
  • Tárgyalóképes német és / vagy angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Elkötelezettség a folyamatos fejlődés iránt
  • Projektmanagement ismeretek
  • Microsoft Office alkalmazásainak ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz, kitartó munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Tervezői programok ismerete (Microsoft Visio, AutoCad)
  • Prezentációs készség
  • Magabiztos és talpraesett személyiség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Ismert nemzetközi busz, vonat, metró és villamos gyártók részére gyártott termékek
  • Széleskörű juttatási rendszer
  • A kialakult járványügyi helyzetben, cégünk minden szükséges védőeszközt biztosít munkavállalói számára, a biztonságérzet fokozása érdekében
  • Amennyiben szükséges, garantáljuk az online interjú lehetőségét.

A fényképes önéletrajzokat magyar és a kiírás szerint angol és / vagy német nyelven a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk, hiszen cégünk a járvány ideje alatt is zavartalanul üzemel.

Hübner logó
HÜBNER-H Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.
www.hubner-hungary.com
facebook.com/hubnerhungary
Hübner facebook QR kód

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető a cég honlapján, az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt.

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
2 years
Secondary school

Published on 08.04.2021