Launch mérnök - Pápa környéke

Feladatok:

  • Új projektekben való részvétel (biztosítja az előre meghatározott mérföldkövek és KPI-ok megfelelő teljesülését)
  • A termelés megkezdését (SOP) veszélyeztető kockázati tényezők azonosítása és szükség esetén eszkalálása
  • Megfelelő információ áramlás biztosítása az érintett szervezeti egységek között
  • A projektben résztvevő kollégák munkájának koordinálása
  • Tesztgyártás, R@R, belső és vevői átvételek megszervezése, dokumentálása
  • Költségek tervezésében és azok nyomon követésében való közreműködés
  • Anyag, termék- és folyamatváltozások koordinálása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentáció, státusz riportok készítése, kommunikálása
  • Szoros együttműködés a központi funkciókkal és más telephelyekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Multinacionális környezetben termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • MS Office ismerete (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Vevőorientált gondolkodás
  • Határozott fellépés, jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és szervező készség

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Albérlet és törvényen felüli bejárás támogatás
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Pápa környéke

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát

Veszprém
Pápa
Full time
no work experience required

Published on 27.02.2020