Laptop szervizes - hibakereső

Laptop szervizes – hibakereső

A hibakereső munkatársak a hibás eszközökön végeznek hibaanalíziseket és szükség esetén javításokat

Olyan érdeklődők jelentkezését is várjuk, akik nem rendelkeznek végzettséggel, de hobbi szinten számítógépek és laptopok szervizelésével foglalkoznak. Mi segítünk a szakma megszerzésében!

Ami a munkakör betöltéséhez szükséges:

  • középfokú végzettség
  • 2 műszak vállalása
  • műszaki beállítottság
  • laptopok működésének ismerete

Ami előnyt jelent:

  • hasonló eszközök szervizelésében szerzett tapasztalat

Amivel értékeljük a munkádat:

  • hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • igényes, tiszta környezet
  • cafetéria
  • emelt műszakpótlék
  • havi bónusz
  • egyéb támogatások: ajándék utalványok, szemüveg támogatás, sportolási lehetőség támogatása, babaváró támogatás
  • ingyenes szállás

Munkavégzés helye: Gyál

Jelentkezni elektronikusan, vagy a + 36 30 175 7173-as telefonszámon lehet!

Gyál, 2360 Magyarország
Budapest
Full time
no work experience required

Published on 12.03.2020