Lapszabász (Győr)

Győri áruházunkba

Lapszabász

munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vásárlók számára, szakszerű értékesítés
  • rendelések kezelése
  • az áruház feltöltöttségének biztosítása
  • a szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján az asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése
  • az elkészült termékek ellenőrzése, felmerülő hibák javítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség /bútorasztalos vagy fa- és bútoripari gépkezelői/
  • faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalat
  • vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
  • hatékony, pontos munkavégzés /anyag- és selejtgazdálkodás/

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • targoncavezetői jogosítvány
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
  • folyamatos továbbképzési lehetőségek
  • versenyképes, kiszámítható bér + juttatások (cafeteria, bónusz, karácsonyi jutalom, ...)
  • dolgozói vásárlói kedvezmény
Requirements:
Qualities:
Company details:

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
1 year

Published on 2020-02-04