Lakatos - Tiszakécske - szállás lehetőséggel

Csatlakozz csapatunkhoz Tiszakécskén!

LAKATOS pozícióban

  Miért érdemes jelentkezned?

•Mert bérezésed szaktudásodhoz mérten állapítják meg
•Mert az alapbérek bruttó 1900 Ft/órabértől kezdődnek
•Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz (nettó 12.000 Ft/hó)
•Mert teljesítmény bónuszra számíthatsz
•Modern munkakörülmények között dolgozhatsz
•Mert támogatják munkába járásod
•Mert szállás lehetőséget biztosítanak

Milyen feladataid lesznek?

• A termelési programban meghatározott alkatrészek, gyártmányok pontos rajz szerinti elkészítése, összeállítása a meghatározott időre és az előírt minőségi követelményeknek megfelelően.
• A meghatározott technológiai utasítások betartása mellett a rendelkezésre álló technikai eszközök segítségével minden hegesztő és ahhoz kapcsolódó munkafolyamat biztonságos elvégzése.

Jelentkezz, ha:
• Vállalod a 3 műszakos munkarendet
• Fémipari végzettséged van
• Erős fizikumú vagy

Tiszakécske
Full time

Published on 18.06.2021