Lakatos pozícióba munkatársat keresünk

Megemelt bérek, bővülő juttatások!Szeretnél az ország egyik legnagyobb sajtgyártójánál dolgozni?Szívesen lennél részese a kedvelt Hajdú sajtok sikereinek?Kiszámítható, hosszú távú munkát keresel motiváló juttatási csomaggal?

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Szakirányú végzettség.
• Precizitás, megbízhatóság, döntésképesség
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Két műszakos (2*8 órás) munkarend vállalása
• Ügyelet vállalása
• Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Főbb feladatok, munkák:

• Fémlemez vágás és átalakítás céljára történő előkészítése
• Vas- és fémszerkezetek, lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, anyagok hajlítása, formálása, alakítása
• Gépek és berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása
• Váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, illetve felújítási munkák végzése

Előnyök:

• Élelmiszeripari cégnél szerzett tapasztalat
• Hajdúböszörményi lakhely

Hajdúböszörmény
Full time

Published on 18.02.2021