Lakatos munkatársat keresünk

35 éves múltra visszatekintő, 100 %-ban magyar tulajdonban lévő családi vállalkozás, ami meghatározó szerepet tölt be a fémmegmunkálásban Magyarország keleti régiói között, szakmunkásokat keresünk a következő munkakörben: LAKATOS

Főbb feladatok, munkák:

  • fémmegmunkáló gépek használata (állványos fúró, hegesztőgép, fűrészgép)
  • fémipari kisgépek kezelése (darabolás)
  • műszaki rajz alapján különböző acélszerkezetek összeállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • fémipari végzettség: lakatos, géplakatos, szerkezetlakatos
  • fémipari munkában való jártasság
  • fizikai terhelhetőség, és precíz munkavégzés

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • Piacképes bérezés, tapasztalattól függően egyéni elbírálás (Az önéletrajzokat nettó bérigény megjelölésével várjuk.)
  • Fiatalos, dinamikus környezetben, biztos hosszútávú munkahely
  • Cafateria juttatás
  • Bejárási támogatás

Nyírtelek, 4461 Magyarország
Full time

Published on 12.05.2021