Lakatos Karbantartó

Amennyiben van már tapasztalatod gyártósori gépek karbantartásában akkor az ócsai munkalehetőségünk Neked való!

Partnercégünk térkövek gyártásával foglalkozik, ahol Te is részt vehetsz a gépek zavartalan működésének biztosításában.

Feladataid a következőkből fognak állni:

  • a gyártósori gépek folyamatos működésének biztosítása
  • felmerülő hibák feltárása, javítása
  • tervszerinti, megelőző karbantartások elvégzése
  • géptelepítésekben való aktív részvétel
  • egyéb karbantartási feladatok ellátása

Neked való ez a munkavégzés, ha a végzettséged is a tapasztalataidnak megfelelőek és tudod vállalni a 2 műszakos munkarendet.

Tapasztalataidért cserébe a cég elegendő alapbért, cafeteriát és bejárás támogatást tud biztosítani. Az anyagiak mellett pedig itt egy jó légkörű, családias és barátságos csapat tagjaként töltheted a minden napjaidat.

Jelentkezni a Jelentkezem gombra kattintva önéletrajz beküldésével és bérigény megjelölésével tudsz.

Ócsa, 2364 Magyarország
Pest
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 13.02.2021