Lakatos

Bajorországi munkavégzésre keresünk lakatos szakembereket.

Feladatok:

  • légtechnikai rendszerek és légtechnikai alkatrészek szét – és összeszerelése
  • meglévő légtechnikai rendszerek karbantartása, javítása

Profil:

  • Szakmai tapasztalat és fémipari ismeretek
  • Elvárás a  kézi - és gépi szerszámok magabiztos precíz használata és ismerete
  • Szerelési készség
  • Jogosítvány és saját autó előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Nettó 2.000 – 2.500 Euro havi munkabér
  • Szállás keresése és költségének átvállalása (saját szállás esetén lakhatási támogatás)
  • Jó szociális feltételek, karácsonyi és szabadság-pénz, szakpótlék
  • Munkaruhát biztosítunk
  • Ügyintézés és segítségnyújtás magyar nyelvű kapcsolattartókon keresztül

Amennyiben Ön az alábbiakban felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot. Szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve az esetleges kérdéseit telefonon is felteheti a +491735364515-as számon.

Cégünkről weboldalunkon talál további információkat.

Lakatos

Germany
Felső-Bajorország
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary technical school

Published on 08.04.2021