Similar jobs like this one

Recommended jobs
header

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészkkel.

LAKATOS

ÚJONNAN INDULT ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBAN

Leendő feladataid:

  • A festősorok ellátása megfelelő műszaki állapotú csúszótalpakkal, csúszókeretekkel, csúszókengyelekkel.
  • A csúszótalpak, csúszókeretek, csúszókengyelek javítása vagy helyreállítása.
  • A festőhidak készítése
  • Adott esetben egyszerű eszközök vagy mérőeszközök, hegesztett szerkezetek gyártása
  • Tároló paletták fejlesztése, beszerzése, karbantartása és fenntartása

Szükséges tapasztalatok:

  • Szerkezet-lakatos végzettség / államilag elismert hegesztő vizsga
  • Pontosság
  • Megbízhatóság
  • Precíz munkavégzés
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny
  • Targoncavezetői jogosítvány előny
  • Technikai folyamatok, eljárások ismerete

Mit kínálunk Neked?

Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria; teljes mértékű közlekedési költségtérítés; szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet várjuk fényképes magyar nyelvű pályázati anyagodat!

VELÜNK AZ ÉLVONALBA KERÜLSZ!

Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy  kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd a munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt élvező vállalatnál?

Akkor várjuk jelentkezésed a Jelentkezem gombra kattintva!

LAKATOS

Újhartyán, 2367 Magyarország
Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 15.04.2021