Lakatos

LAKATOS  SZAKEMBEREK  JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Cégünk Lakatos munkakörbe munkatársakat keres!

A társaságunk villamos biztonságtechnikai eszközök, műszerek gyártásával, forgalmazásával és felülvizsgálataival (NAT által akkreditált vizsgáló laboratóriummal rendelkezik) foglalkozik. A cég villamos biztonságtechnikai termékeinek fejlesztéséhez és gyártásához keres munkaerőt.

FELADATOK:

  • Villamos biztonságtechnikai eszközök szerelése, alkatrészeinek gyártása
  • Hajlítás, préselés
  • Hegesztés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRÁS:

  • Szakirányú végzettség: Minimum lakatos, vagy géplakatos szakmunkás bizonyítvány
  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Szakmailag magabiztos személyiség, aki csapatban és önállóan is képes a pontos precíz és dinamikus munkavégzésre
  • Jó kommunikációs -és kapcsolatteremtő készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Ív hegesztési gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el!

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "Lakatos" pozíció megnevezését!

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2020.09.25.

Lakatos

Szeged
Csongrád
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 25.09.2020