Betanított segédmunkás

SEGÉDMUNKÁsok jelentkezését várjuk!

Cégünk Betanított segédmunkára munkatársakat keres!

Társaságunk villamos munkavédelmi eszközök gyártásával, forgalmazásával és felülvizsgálataival (NAT által akkreditált vizsgáló laboratóriummal rendelkezik) foglalkozik. A cég termékeinek gyártásához keres munkaerőt.

FELADATOK:

  • Betanított fizikai segédmunka

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRÁS:

  • Pontos, precíz, megbízható és önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el!

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "Betanított Segédmunkás" pozíció megnevezését!

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2020.09.24.

Szeged
Csongrád
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 24.09.2020