LAKATOS

LAKATOS
ÚJONNAN ÉPÜLŐ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Requirements:

Leendő feladataid:

  • Gépjavítási, gépkarbantartási munkák végzése
  • Esetleges gépi meghibásodások gyors szakszerű javítása
  • Cserealkatrészek javítása, felújítása
  • A műszaknapló pontos vezetése, hiányzó alkatrészek, meghibásodások dokumentálása
  • Gépek, gépegységek és a munkaterület tisztántartása
  • A szakmai vezető által kiadott egyéb feladatok ellátása
  • Aktív vészvétel a rendkívüli esetek, események elhárításában
Qualities:

Szükséges tapasztalatok:

  • Minimum középfokú végzettség (karbantartó, lakatos)
  • Minimum 2-3 éves gépkarbantartásban, termelő üzemben szerzett tapasztalat
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság

Mit kínálunk Neked?

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhat

LAKATOS

Újhartyán, 2367 Magyarország
Budapest
Full time
2 years

Published on 27.02.2020