Laborvezető helyettes

A mélyépítés területén adódó minőségvizsgáló feladatok ellátását végző partnerünk keresi Laborvezető helyettes munkatársát nagytarcsai telephelyükre.

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

    • vizsgálatok gépi feldolgozásának ellenőrzése
    • vizsgálatokkal kapcsolatos munkafelvétel, koordinálás
    • megrendelőkkel való kommunikáció
    • a laboratórium tevékenységének irányításában való közreműködés
    • kintlévőségek kezelésében való részvétel
    • árajánlat készítésben való segítségnyújtás
    • vizsgálati szabványok ismerete jegyzőkönyvek készítésekor
    • meghibásodott eszközökkel kapcsolatos szakszerű eljárás ellenőrzése
    • a vizsgálati eredmények kiértékelése, eltérések kiküszöbölése, kapcsolódó dokumentumok készítése
    • laboratórium tevékenységi körébe tartozó vizsgálatok, az ahhoz kapcsolódó feladatok kiadása
    • vizsgálatok nyilvántartása, figyelemmel kísérése
    • ügyiratkezelés, ellenőrzés, irattározás megszervezése

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

    • Szakirányú felsőfokú végzettség
    • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat - kiemelt előny
    • B típusú jogosítvány
    • Önállóság, rátermettség

Amit kínálunk:

    • Stabil, megbízható vállalati háttér
    • Kiemelkedő munkakörülmények
    • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:  Nagytarcsa

Nagytarcsa, 2142 Magyarország
Full time

Published on 08.04.2021