header

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészkkel.

LABORTECHNIKUS
ÚJONNAN INDULÓ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Leendő feladataid:

  • Fejlesztésekkel, reklamációkkal és a termeléssel összefüggő labor vizsgálatok elvégzése
  • A labor folyamatainak szervezése, feladatok koordinálása
  • Egyeztetések a vevőkkel, partnerekkel az labormegbízásokkal és módszerekkel kapcsolatban
  • Részvétel a labor eszköztervezésében
  • A mérési eredmények minőségének és a korrekt dokumentációnak a biztosítása
  • Új munkavállalók oktatása

Szükséges tapasztalatok:

  • Minimum technikusi végzettség
  • Több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szabványismeret (ISO 17025, IATF 16949)
  • Tárgyalási szintű angol és / vagy német nyelvtudás
  • Döntésképesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség

Mit kínálunk Neked?

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria;
  • Teljes mértékű közlekedési költségtérítés;
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Újhartyán, 2367 Magyarország
Budapest
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 10.03.2020