Laboratóriumi és minőségügyi munkatárs

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Műszeres analitikai minőség-ellenőrzés, alapanyag és késztermék minőség-ellenőrzés,
  • A késztermékek kiadás előtti ellenőrzése, az ellenőrzés dokumentálása,
  • A töltőüzemi gyártás követése, az előírások szerinti dokumentálása,
  • A minőségirányítási rendszer működtetésében való részvétel,
  • Reklamációk kivizsgálása, dokumentálása,
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • Külföldi társvállalatokkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (vegyész, vegyészmérnök, biológus, gyógyszerész),
  • Gyógyszergyártásban és műszeres analitika (elsősorban GC) területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat,
  • B. kat. jogosítvány,
  • Önálló munkavégzési képesség,
  • Nagyfokú pontosság, rugalmasság, kiváló kommunikációs képesség,
  • Word, Excel alapfokú felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Cafeteria,
  • Utazási költségtérítés,
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
2 years
Bachelor

Published on 26.07.2020