LABORÁNS

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Klasszikus és nagyműszeres analitikai vizsgálatok elvégzése mezőgazdasági, takarmány- és élelmiszeripari területen, termőföldtől az asztalig.
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában, előkészítésében.
  • Mintavételek elvégzése.
  • Betanulási program alatt megismert és elsajátított mérések elvégzése az előírt mennyiségben és minőségben.

Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Legalább középfokú szakirányú labor technikusi végzettség.
  • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete.
  • Hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi tapasztalat.
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.
  • Rugalmasság.
  • Pontosság, precizitás.

Előnynek számít:

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség.
  • 2-3 éves laboratóriumi tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Stabil, nagyvállalati háttér.
  • Megbízhatóság.
  • Korrekt fizetés.

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését az önéletrajz csatolásával:

LABORÁNS

Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time

Published on 20.01.2021