Laboráns

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója,
a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres
Kőröstej Csoport
új munkatársat keres
kacsótai telephelyére

Laboráns

pozícióba.

Feladatok:

  • Beérkező alapanyagok vizsgálata
  • Félkész és késztermékek mikrobiológiai és analitikai vizsgálata
  • Gyártósor higiéniai ellenőrzése mosás és fertőtlenítés után
  • Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése és dokumentálása
  • Jó gyártási gyakorlat betartása / betartatása
  • Laboratóriumi higiénia betartása
  • Minőségellenőrzés az előírt gyártási folyamatok szerint

Elvárások:

  • középfokú vegyipari (vegyész/vegyésztechnikus), vagy élelmiszer analitikus végzettség
  • 3 műszak vállalása
  • gyorsaság, önállóság
  • nagy munkabírás, megbízhatóság
  • jó kommunikációs készség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • pontos munkavégzés, jó megfigyelőképesség

Előny:

  • laboratóriumi tapasztalat
  • mikrobiológiai ismeretek
  • analitikai ismeretek
  • gyártás/ termelésben szerzett laboránsi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás nettó 96.000 Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag évente több alkalommal, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Kacsóta, Baranya megye

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Laboráns

Kacsóta, 7940 Magyarország
Baranya
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 21.09.2020