Kutatási referens

A Fluart Innovative Vaccines Kft. mikrobiológiai gyakorlati tapasztalatokkal rendelkező munkatársat keres, ipari kutatási feladatok pályázat keretében történő végzésére.

Főbb feladatok:

  • Salmonella, E.coli, Staph . aureus, Streptococcus, Enterococcus, stb. baktériumokkal történő munkavégzés,
  • Biológiai termékfejlesztésben való aktív részvétel
  • Baktériumok izolálási eljárások,
  • Baktériumok azonosítása, jellemzése.
  • Kísérletek tervezése, eredmények értékelése, dokumentálása;
  • Új tudományos és műszaki eredmények megismerése a szakirodalom folyamatos nyomon követésével.

Szükséges végzettség, képzettség:

  • Biológus, vegyészmérnök, biotechnológus vagy biomérnök (MsC, Ph.D),

Elvárás:

  • Kutatás-fejlesztés területén szerzett néhány éves tapasztalat iparban vagy akadémiai környezetben (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Megalapozott elméleti és gyakorlati mikrobiológiai ismeretek
  • Steril munkavégzés
  • Jó angol nyelvtudás (legalább középfok „C”)

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • Bakteriofágokkal való munkatapasztalat és molekuláris biológiai (PCR, szekvenálás), bioinformatikai ismeretek megléte,
  • GMP ismeretek,
  • Ipari termelésben való jártasság (fermentáció)
  • Fakmakológiai ismeretek

Képességek:

  • Önálló munkavégzés, rugalmasság.

Munkavégzés helye: Budaörs

Foglalkoztatás: teljes munkaidő

Budaörs
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 20.08.2020