Különlegesgépjármű-vezető (Balatonfüred)

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Balatonfüredi Üzemvezetősége

KÜLÖNLEGESGÉPJÁRMŰ-VEZETŐ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • A szolgáltatási terület szennyvízhálózatainak, tisztító telepein hibaelhárítási, karbantartási munkák végrehajtása a rendelkezése álló eszközökkel;
  • különleges gépjármű rendeltetési helyre történő vezetése;
  • a szennyvízhálózaton és szennyvízátemelőknél alkalmazott szennyvíz-technológia, gépek, eszközök működtetése, ellenőrzése, hibaelhárítása, karbantartása;
  • a szennyvízhálózaton és szennyvízátemelőknél alkalmazott szennyvíz-technológia során felhasznált vegyszerekkel kapcsolatos feladatok elvégzése: vegyszerszállítás, vegyszermozgatás, vegyszerbekeverés.

FELTÉTELEK:

  • alapfokú végzettség
  • nehézgépkezelői végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • C kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Balatonfüred

Jelentkezni 2020. július 17-ig lehet.

Balatonfüred
Veszprém
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 18.07.2020